Alexa, alusta niitmist! Husqvarna tutvustab robotniidukitele mõeldud teenust “Küsi Alexalt!”

kodus.ee
Häälepõhised pilveteenused on jõudnud ka robotniidukiteni. | Tootja/Husqvarna

Robotniidukite tootja Husqvarna teatas, et robotniidukid on peatselt juhitavad pilvepõhise hääljuhtimisteenusega Alexa., Husqvarna Automower omanikud saavad käivitada, peatada, parkida ning saada oma robotniiduki tegevusest ülevaadet küsides Alexalt.

Husqvarna demonstreeris Alexa võimalusi 15. märtsil Suurbritannias, Aycliffes.  Esimene Alexa versioon on kättesaadav kõigile Husqvarna  Automower Connectiga varustatud robotniidukitele alates 1. septembrist, sealhulgas neile tuhandetele robotniidukitele, mis juba praegu töötavad kogu maailma aedades ja parkides.

Esimene versioon saab hakkama kõige tavalisemate käskluste edastamisega nagu start, stop ja pargi pakkudes niiviisi juba harjumuspärasele mobiilsele juhtimisele lisavõimalust.

“Oleme innovatsiooni esirinnas ning robotniidikite turuliidrid, nüüd oleme muutnud oma Husqvarna Automower robotniiduki ka Alexa´ga ühilduvaks. Häälepõhised pilveteenused näitavad kiiret kasvutendentsi,” ütles Husqvarna Divisjoni juht Sascha Menges. 

Husqvarna Automower on üks vähestest robotniidukitest, mis saab kergesti hakkama keerukate murupindade ja kallakutega ning mis pöördub ise tagasi oma laadimisjaama ning mida saab kontrollida ükskõik millisest maailma paigast mobiilirakenduse abil.

 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid