Maailma parimad vitamiinid – päriselt!

Sisuturundus

„Nokk“ lahti, „saba“ püsti?

FRANK Fruities’e vitamiine võttes võid ennast täpselt nii tundagi!

Oled ennast leidnud olukorras, kus kallilt ostetud toidulisandite purgid jäävad kappi seisma? Tooted avastad alles siis, kui need on juba aegunud? Seeläbi liiguvad need raske südamega prügikasti?

Uuringute kohaselt jäävadki üle 50% vitamiinikuuridest lõpetamata. Põhjuseid leiab erinevaid – ei tea, kuidas võtta, millal võtta, millega võtta? Tablette ja kapsleid on liiga ebamugav alla neelata, kummikommid jäävad hammaste külge kinni ning kõikides neis sisalduvad lisa- ja täiteained tekitavad organismis raskustunnet. Lisaks ebameeldiv maitse! Nii lõid mitte-vitamiinivõtjad inimesed vitamiinibrändi, et ükski purk ei jääks enam kappi seisma!

Tänapäeval on enamik vitamiine ja toidulisandeid valmistatud põhiliselt täiteainetest (näiteks mikrokristalliline tselluloos, laktoos, kaltsium või maltodekstriin) ja kaetud kunstlikult värvitud kattega želatiini või tselluloosi põhjal, et need näeksid välja suuremad ja neid oleks lihtsam haarata. Ka enamik turul olevaid vitamiini kummikomme sisaldavad želatiini, glükoosisiirupit või muid lisa- ja täiteaineid.

FRANK Fruities vitamiinid on valmistatud peaaegu täielikult ehtsatest puuviljadest – üle 90% kogu sisaldusest. Ühes purgis sisaldub lausa üle ühe kilogrammi puuvilju! Just seetõttu võibki neid nimetada maailma parima maitsega tervislikeks vitamiinideks!

Toote EcoCert sertifikaadiga kontsentreerimisprotsess võimaldab segada puuvilju, säilitades nende loomuliku maitse, magususe ja õrna pehme koostise. Seejärel rikastatakse puuvilju parimate toitainete ja vitamiinidega, järgides kõrgeimaid toidu- ja ohutusstandardeid. Tooted ei sisalda lisatud suhkruid, säilitusaineid, želatiini, värvaineid ega plastikut, on julmusevabad (pole katsetatud loomade peal) ning enamik tooteid on ka vegansõbralikud.

“Karuteene” tegemise asemel tee oma lapsele karudega teene! Nimelt leiab tootevalikust KID’S MULTI lastevitamiinid pisikeste karukestena, mida saab kerge südamega lapsele anda. Täpselt nagu kõik teised sortimendis olevad toidulisandid, on ka need täielikult jamavabad!

Kas pole mitte kergendav mõelda, et FRANK Fruitiese puuviljakommide puhul ei ole vaja kulutada lisaaega ning ajada näpuga koostises järge?

Tootevalikust leiab veel PUMP IRON’i rauapreparaadi, millel puudub metallimaitse. HELP GUT aitab hoida korras soolestiku ning seeläbi tugevdab immuunsust. Samuti toimivad immuunsüsteemi toetavalt tsingiga rikastatud BOOST IMMUNITY puuviljakommid. ENERGY & METABOLISM aitab muuta toidu rasva asemel energiaks ning on rikastatud 11 erineva vitamiiniga.

MEN’S MULTI ja SKIN,HAIR & NAILS on multivitamiinid, mis toetavad nii meeste kui naiste tervist!

Ainult vaadates jääb maitsest puudu! Ampsa FRANK Fruities’e suurepärase maitse, ja puhta koostisega tõhusaid vitamiine ja Sinu keha tänab Sind!

Toidulisandid leiad www.yumtek.ee , hästi varustatud apteekidest ja erinevate edasimüüjate juurest. Meie e-poes kasuta sooduskoodi “FRANKIKODU” ning kosuta enda ja oma lähedaste tervist -15% soodsamalt! Sooduskood kehtib kuni 31.12.2023

 

www.yumtek.ee

@frank_fruities_estonia

Facebook FRANK Fruities Estonia

Sarnased artiklid