Oma vajadusi arvestades
Tiina Lang
Konkursi „Kodu kauniks 2020” finalist. | Juta Kübarsepp

Elu jäljed on seintel ja aegade hõng esemetes, mida Kristin Metsmaa on enda kujundatud ning sisustatud Kadrioru korterisse hankinud, sobitades kõike nüüdisaegsete, aktsenti ja hubasust lisavate detailidega.

Värsked soojad värvitoonid ja hele põrand koridoris tekitavad helge, päikeselise hommiku tunde. Veidi on õhus veel äsjase remondi lõhna. Maja ise on üle sajaaastane ja näinud seintel erinevaid värve, mis mitmekümne aasta eest olid pigem süngema tonaalsusega nagu aeg isegi.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid