Valmistu suvehooajaks modernse päikesevarjuga või markiisiga

Sisuturundus
Päikesevari terrassile.

Suvi läheneb ja aeg on teha ettevalmistusi oma koduterrassil või suvekodus. Suvekuud pakuvad suurepärast võimalust nautida päikesepaistet ja sooja ilma oma terrassil. Teadagi liigne päike ja ootamatud hoovihmad tihtipeale rikuvad mõnusa istumise või ühisürituse. 

Päikesevari on praktiline ja stiilne lahendus, mis pakub vajalikku varju ja loob hubase atmosfääri teie terrassil. Kui eelistad rohkem mugavust, siis soovitame ka kaaluda markiisi terrassile. Markiis on täisautomaatne ja kaugjuhtimisega lahendus. 

Päikesevarjude tüübid

Päikesevarjud on erinevad: keskpostiga ja külgpostiga päikesevarjud. Keskpostiga vari sobib ideaalselt kui Sul on olemas juba vastava avaga laud. Muudel juhtudel võib post segama jääda ja paremaks valikuks osutub külgpostiga terrassivari. Vali täpselt selline päikesevari, mis sobitub Sinu terrassi ja maja eksterjööriga. Lai valik kangaid, suuruseid ning raame teeb otsustamiseks lihtsaks. Igaüks leiab sobiva valikust!

Markiis terrassile

Markiisid ei vaja tugiposti - kogu konstruktsioon kinnitub seina külge ja markiis on suletud asendis täielikult kaetud. See tähendab, et talviseks perioodiks ei ole vaja markiisi seinalt maha võtta. Markiisidel on saadaval erinevat värvi kangad ning raami värvid. Lihtsa nupuvajutusega saad avada või sulgeda markiisi. Kui otsustad kvaliteetse päikesevarju või markiisi kasuks, siis tule Tentesti. Teeme personaalse pakkumise soovitud toodetele ja aitame leida sobivaima lahenduse! Tutvu toodetega salongis virtuaalselt või kohapeal: Läike tee 1, Peetri, Tallinn või 3D virtuaaltuuris siin.

https://www.tentest.ee/

 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid