Hea survepesuri leidmisel pööra tähelepanu seadme neljale detailile
Taavi Oruväli
Kui tahad kestvat masinat, pööra kindlasti suurt tähelepanu masina komponentidele. | Shutterstock

Korralik survepesur on kõige kiirem, lihtsam ja efektiivsem tööriist kõvade pindade puhastamiseks. Survepesureid on sisuliselt kahte tüüpi: sooja- ja külma vee pesurid. Enamik kõikidest ostetud survepesuritest töötavad külma veega. Millele seadme ostmisel tuleb tähelepanu pöörata?

Pumbapea

Pump on iga survepesuri süda. Valides endale sobivat survepesurit on kerge unustada, et pump ja selle komponendid on vähemalt sama tähtsad, kui mootor. Pumba kestvuse aimamiseks küsi survepesurit ostes, milline on pesuri pumbapea.

Edasi lugemiseks

Kodus.ee tellimus annab ligipääsu kogu kodus.ee veebilehe tasulisele sisule, sh sinna valitud ajakirjade Kodutohter, Tehnikamaailm, Kodu & Aed, Minu Aed, Jõulud, Diivan, TM Kodu & Ehitus lugudele ning muudele Ühinenud Ajakirjade väljaannete materjalidele ning kodus.ee lisalugudele.
Veebilehe sisu on paberväljaannetest eraldiseisev ning kehtiv paberväljaande tellimus ei anna ligipääsu kodus.ee lehele. Paberväljaande saab tellida veebilehelt ajakirjad.ee, kodus.ee tellimuse vormistamiseks vajuta nupule "Kodus.ee tellimus".

Sarnased artiklid