Asjad, mida kaaluda esimese tööstusliku kohvimasina ostmisel

Kohvisemu

Uue kontori sisseseadmine annab võimaluse luua ruum, mis on samal ajal nii külalislahke kui ka professionaalne, pannes teie töötajad tööle tulekut ootama ja endast parimat andma.

Kohtle neid hästi ja nad on lojaalsed. Kofeiin on hädavajalik ja tõenäoliselt soovite, et teie ettevõttes oleks parim kohvimasin, mida raha eest osta saab. Selleks, et teie meeskond oleks kõigeks valmis.

Võtke arvesse oma meeskonna eelistusi. Kohelge neid hästi ja saate vastu lojaalsuse. Kui vanasti võrdus tööstuslik kohvimasin rääsunud filterkohviga, võite nüüd turul pakutavate võimaluste üle üllatuda. Vaatame, mida enne ostmist kaaluda.

Protsess

Tõeline espresso valmib siis, kui kuum vesi surutakse kõrge rõhu all läbi jahvatatud kohviubade. Kuni kaubanduslike filtriga kohvimasinate tulekuni oli see kallite ja keerukate espressomasinatega kohvikute ja kohvipoodide pärusmaa. Need tuleb paigaldada veeühendusega, neid on raske teisaldada ning nende kasutamiseks ja puhastamiseks on vaja eriteadmisi. Mitu korda olete joonud tassi keedetud piimaga kohvi?

Täisautomaatsete masinatega on kasutajal võimalik juua korralikku espressopõhist jooki ilma kohviku külastamise, ajakulu ning ilma riskita, et barista on uus.

Täitke tööstusliku kohvimasina iga sektsioon vajaliku koostisosaga – terved kohvioad; vesi; piim; suhkur – ja siis pole enam muud, kui nuppu vajutada. Piisavalt lihtne kasutada isegi enne päeva esimest kohvi.

Joogivalikud

Raamatupidamises töötavale Timile meeldib latte kell 15.00, samas kui Tiina tehnilises toes valib suurema tõenäosusega päeva jooksul mitu espressot. Tööstuslik kohvimasin suudab pakkuda erinevaid võimalusi, mis tähendab, et igaüks saab oma lemmikvaliku. Mõned masinad võimaldavad kasutajatel luua isegi profiile, mis sobivad ideaalselt sellele konkreetsele töötajale, kellele meeldib pooleldi kofeiinivaba cappuccino, ilma šokolaadita!

Kogus

Oluline on arvestada, kui palju inimesi korraga kontoris viibib ja kui palju inimesi soovib kohvimasinat korraga kasutada. Mõelda tasub ka sellele, kas tahate, et saaksite valmistada kannutäie kohvi - võib-olla koosoleku jaoks. Väiksemad masinad võivad teie vajadustele sobida, kui teie meeskond on väike, samas kui suuremale äritegevusele võib kasu tuua just kaubanduslik filterkohvimasin, millel on vähem võimalusi, kuid mis suudab toota korraga rohkem jooke. Neil võib olla ka eraldi piimavahustaja, nii et saate muresid minimeerida.

Paljudel masinatel on tasside jaoks kaks või isegi neli kohta, nii et töötajad saavad haarata oma järgmise kofeiinilaksu ja tööle naasta - ilma et peaks ootama, kuni masin vabaneb. See välistab ka võimaluse, et töötajad üksteist ärritavad, kui joovad kannust viimase tilga kohvi ja jätavad uue portsu tilkuma panemata.

Hooldus

Tööstuslikel täisautomaatsetel filtriga kohvimasinatel on integreeritud piimavahustajad. See võib tähendada, et keegi peab olema määratud masina puhastajaks, seetõttu soovitame valida isepuhastuva kohvimasina. Kaasaegsed masinad suudavad piimajäägid kiiresti välja tõrjuda, enne kui neil tekib võimalus koguneda ja probleeme tekitada. Lihtsalt täitke sahtel värske piimaga ja saate auhinnaks siidiselt sileda latte või cortado.

Nagu mainitud, puudub neil masinatel vajadus veesüsteemi paigaldamiseks. Need on lihtsasti ühendatavad masinad, nii et kui kolite kontorit või soovite seadme alt puhastada, on nendega lihtne toime tulla.

Tootjad

Peaaegu kõik tuntud elektroonikabrändid on välja andnud täisautomaatse masina. Bosch, Siemens ja De’Longhi on vaid mõned tuntud ja usaldusväärsetest nimedest, millel on turul tööstuslikud kohvimasinad. Tavaliselt on neil 24-kuuline garantii ja nende masinate levimus tähendab, et neid hooldatakse veel aastaid.

Kulud

Tüüpiline täisautomaatne masin on kallim kui automaatne filtermasin. Masina valmistatava joogi kvaliteet on palju kõrgemal tasemel ja kõik meeskonnaliikmed saavad valida oma lemmikjoogi.

Hinnad ulatuvad paarisajast eurost paari tuhandeni. Kuigi alguses võib see tunduda kõrge hind, on tegelikkus see, et need masinad on ehitatud kestma. Kulud on investeering teie meeskonda ja teie tulevikku. Küsimus on selles, kas saate endale lubada, et teie töötajad oma laua taga uinuvad või igal pärastlõunal kohalikku kohvikusse hiilivad? Mida kiiremini nad selle kohviportsu üles leiavad ja oma tööjaamadesse tagasi jõuavad, seda parem.

Põhisõnad

Tööstuslik kohvimasin on tänapäeva töömaailmas hädavajalik vahend. Ükski kontorikeskkond pole täielik ilma võimaluseta hoida töötajaid õnnelikuna ja energilisena ning olemasolevate suuruse, mahu ja hooldustaseme valikutega leiate kindlasti ka oma kontori jaoks õige.

 

 

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid